I am not a Robot

 

 

Başlar başlamaz yorum yapmam biraz saçma en azından ortalarına kadar beklemeliydim belki ama zaten I am  not a Robot’un başlamasını uzun zamnadır beklediğim düşünülürse, öyle olmayacağı belliydi diyebilirim.

 

Öncelikle konu biraz saçma. Japonvari. Animemsi. Ama çekim kalitesi ve artık kore dizileri konusundaki 5 yıllık tecrübenin sonucu olarak bunlara takılmıyorum ben.

Bizim ülkede, böyle fantastik, süper kahraman ya da ne bileyim? bilimsel diziler sevilmiyor malum. Bizim halkımız entrika seviyor. Kaostan besleniyor.

 

Bizde yine entrikalı olsa da daha soft olan kore dizilerine yöneliyoruz tabi.

I am not a Robot gibi!

Konusu; insanlara alerjisi olan, daha önce hiçbir kadınla çıkmamış bir adam ile robot gibi davranan bir kadın arasında gelişen, gelişecek olan aşk.

Bu adam Yoo Seung Hoo olduğu için dizi zaten izlenir hanımlar beyler.

Yani kendisi genel anlamda yakışıklı zaten ama önceki dizisi Ruler: Master of the mask’ te bu kadar gözüme hoş gelmemişti ne yalan söyleyeyim.

Sanırım bu dizideki şapşal kişiliğinden kaynaklı bir sempati de oluştuğu için ayrıca bir beğendim. Bilemiyorum.

Chae Soo Bin’i de seviyorum. Hep benim izlediğim tarzda diziler seçtiği için çoğu yapımını izledim. Oyunculuğu gayet iyi ve kendisi de oldukça güzel.

İki oyuncunun da kimyası harika bence.

Diziden genel anlamda bir beklentim yok açıkçası. Sadece eğlenmek için izliyorum ve ilk 4 bölümde (eski usül 2) gayette eğlendim.

Tek sıkıntım öngörülen aşk üçgeni.

Yani yapın tabi ama bu bir eski sevgili olmamalı ya. 🙁 🙁 Bir de adam bayaa yaşlı kusuruma bakmayın lütfen.

Evet çok tatlı bir adam ama hayır ya. Olmamış. Beğenmedim.

Keşke babası ya da abisi falan olsaydı da yardım isteyip robot olmasını sağlasaydılar. İşte unutamamış beni deyip aldılar üçgen içine şimdiden.

Bitmiş gitmiş o ilişki lütfen.

Sule

Kararsız karakteri hayatına yansımış, belli bir zevki asla olmayan, her şeyden biraz seven, yeri geldiğinde realist, genellikle sürrealist bir kişilik. Tanıdıkları hayal aleminde yaşadığını söylese de, bir dünyalı parçası.

1 yorum

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.