Age of Youth Season 2

 

İlk sezonu 12. bölümde biterek, akıllarda yarım kalan bir diziydi Age of Youth. Zaten herkes 2. sezon istediği için ve devam ettiğinde izlenme potansiyeli de olduğundan, 1 yıl sonra 2. sezon bizlerle buluşmaya çok yakın!

Şu sıralar sabırsızlıkla beklediğim tek dizi ve tam olarak 17 gün sonra başlayacak.

Peki yeni sezon Age of Youth nasıl olacak?

 

Ana kadro tamamen aynı değil maalesef. Her ne kadar karakterler ana kadro oyuncularıyla özdeşleşse de Park Hye Soo, diğer bir projesinin çekim günleri Age of Youth’unki ile kesiştiği için kadroda yok. Onun yerine Ji Woo adında başka bir aktris Yoo Eun Jae karakterine hayat verecek.

Ne kadar uyar role bilemiyorum aslında ama The Universe’s Star mini dizisinde gayet iyi bir performans sergilemişti ve oldukça genç bir oyuncu zaten. Kendisi 97 doğumlu ve az çok deneyimli bir oyuncu da.

Kadroya yeni dahil olan diğer kişi de Choi A Ra.

Posterde erkeksi tarzıyla öne çıkıyor. Boyu çok uzun bir kız ve karakteri eve yeni gelen kişi olarak tanımlanmış sadece. Kişiliğine ya da başka bir şeye dahil bilgi yayınlanmamış henüz. Ancak yayınlanan fragmandan edindiğim izlenime göre sakin bir kişiliği var.

Han Ye Ri’nin karakteri olan  Yoon Jin Myung, geçen sezon hem çalışıp hem okuyan zorluklarla baş etmeye çalışan güçlü bir karakteri canlandırmıştı. Dizinin sonunda Çin’e eğitim için gitmişti. Bu sezonda dönüp, iyi bir iş bulduğu yayınlanan bilgiler arasında.

Han Seung Yeon’un karakteri Jung Ye Eun, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra bir yıl okula ara verip geri dönüyor.

Park Eun Bin’in karakteri Song Ji Won’un bu sezon da henüz bir erkek arkadaşı yok.

 

Kadroya katılan diğer oyunculardan Lee You-Jin, Jung Ye Eun’a aşık bir mühendislik öğrencisi Kwon Ho Chang’ı,

Kim Min Suk, ev sahibesinin yerine vekil gelen Seo Jang Hoon’u,

Ahn Woo Yeon da bir idol olan Heimdal adlı karakterleri canlandıracaklar.

 

Age of Youth’da  bu sezon Eun Jae ve sunbaesi Yoon Jong Yeol’ün ayrı olmaları da bir diğer bilgi.

Neredeyse unuttuğum dev bilgi ise Ryu Hwa Young’un karakteri evden ayrılmış durumda ve tam anlamıyla kadroda değil ama konuk oyuncu tarzı bir sıfatla dizide göreceğiz.

Bölüm sayısı belli değil ama bir yerde 20 bölüm olabileceğine dair bir yorum gördüm. Çok da ciddiye almamak lazım ilk sezon 12 bölümde bittiği için.

Neyse. Şuraya fragmanı ve diğer posterleri bırakıp beklemeye devam edeyim ben. 😀

 

 

 

 

 

Fragman;

 

Üzücü Bir Not:

Kadroya daha önce dahil olan Onew, karıştığı taciz skandalı yüzünden Age of youth’dan çıkarıldı. Skandalın içeriğini merak edenler için, kendisi, zilzurna sarhoş bir şekilde gittiği klüpte bir bayana gereksiz temasta bulunmuş. Ben abartıldığı kanaatindeyim ama içyüzünü bilmediğim bir konuda yorum yapamayacağım. Age of Youth kadrosundan çıkarılmasına üzüldüm ancak… Öyle yani.

 

 

Sule

Kararsız karakteri hayatına yansımış, belli bir zevki asla olmayan, her şeyden biraz seven, yeri geldiğinde realist, genellikle sürrealist bir kişilik. Tanıdıkları hayal aleminde yaşadığını söylese de, bir dünyalı parçası.

Yorum yapılmamış

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.